Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – montaż rekuperacji – Warszawa

Mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła to najbardziej ekonomiczna metoda wymiany powietrza zużytego na świeże. Montaż wentylacji pozwala przede wszystkim na wentylowanie pomieszczenia bez konieczności otwierania okien, przy czym wykorzystuje ciepło z powietrza usuwanego do ogrzania powietrza doprowadzanego. Powietrze doprowadzane jest dodatkowo oczyszczane dzięki zastosowaniu najwyższej jakości filtrów. W efekcie otrzymujemy wysokiej jakości, ogrzane powietrze wewnątrz domu. Pozwala to na zmniejszenie kosztów ogrzewania i poprawia komfort naszego życia, co nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie. Montaż rekuperacji wykonywany dla Klientów z miasta Warszawa daje gwarancję świeżego i filtrowanego powietrza. Instalacja wentylacji pozwoli na:

  • wygłuszenie hałasu
  • pełną automatyzację
  • usuwanie niemiłych zapachów

KOMFOVENT
logo Komfovent

Kompaktowe zestawy wentylacyjne KOMFOVENT przeznaczone do zbudowania prostego i funkcyjnego systemu wentylacyjnego w pomieszczeniach. Podstawowy cel opracowania nowego zestawu – stworzenie otaczającego środowiska, które zabezpiecza dobre samopoczucie człowieka, zdolność do pracy, pomaga uniknąć dyskomfortu. Zestawy wentylacyjne KOMFOVENT są zaprojektowane w oparciu o działające urządzenia w krajach skandynawskich, i przy wykorzystaniu zebranego w tej dziedzinie doświadczenia. Dzięki oryginalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, użyciu najlepszych materiałów i najnowszych technologii, zestawy wentylacyjne KOMFOVENT nie tylko spełniają podstawową funkcję – zabezpieczają komfortowe warunki, ale także są ekonomiczne, chronią zasoby środowiska, są bezpieczne, niezawodne i trwałe. Współczesne cyfrowe sterowniki pozwalają łatwo i szybko wybrać potrzebne funkcje, zmieniać je, śledzić różne parametry pracy urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do wszystkich zainteresowanych Klientów. Oferujemy nowoczesne wentylacje w konkurencyjnych cenach. Montaż rekuperacji możliwy jest na terenie całego miasta Warszawa. Zapewniamy, że cała instalacja wentylacji wykonywana jest przez doświadczonych pracowników. Oferujemy również grzejniki dekoracyjne i montaż klimatyzacji.