Grzejniki firmy Rutra posiadają nie tylko nowoczesną technologię, ale cechują się wysoką jakością i nienagannym designem. Jeśli stawiają Państwo na oszczędność użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych, to nasze grzejniki sprawdzą się idealnie! Bardzo dobrze wyposażony sklep z grzejnikami znajdą Państwo na terenie miasta Warszawa.

Nowoczesne grzejniki do łazienki oraz pokoju

grzejniki WarszawaPodstawą dobrego systemu ogrzewania są odpowiednio dobrane grzejniki – takie, które efektywnie oddadzą ciepło, a jednocześnie dobrze wpiszą się w design pomieszczenia. Jeśli poszukujesz takich właśnie rozwiązań, Warszawa, ulica Bartycka 24/26 to adres, pod którym znajdziesz ofertę zgodną z oczekiwaniami.
RUTRA oferuje szeroką gamę grzejników z najwyższej półki, które sprawdzą się w każdej instalacji CO. Niezależnie od wymogów technicznych i oczekiwań estetycznych – sprawdź grzejniki, których dystrybucją się zajmujemy. Sprostają Twoim oczekiwaniom.

Stylowe grzejniki dekoracyjne nowej generacji

W naszej ofercie znajdziesz zarówno grzejniki łazienkowe, jak i pokojowe. To produkty:

  • nowoczesne – spełniające wymogi zarówno starszych, jak i najnowszych instalacji,
  • eleganckie i estetyczne – nasze grzejniki dekoracyjne sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza, dyskretnie jej dopełniając i spełniając swoje zadanie funkcjonalne,
  • pochodzące od znanych i cenionych producentów – m.in. Terma, Vasco, Zehnder, Komex czy Purmo,
  • wydajne i bezpieczne – zapewniające efektywną dystrybucję ciepła w każdym pomieszczeniu,
  • trwałe – gwarantują niezawodną pracę przez wiele lat.

Bez względu na to, jakiego typu grzejniki dekoracyjne chcesz zakupić, skorzystaj z naszego wsparcia. RUTRA to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ogrzewania, a także wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać. Gdy chodzi o wybór grzejników, zapewniamy:

  • fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego typu grzejnika – nasi specjaliści przeanalizują dokładnie Twoje potrzeby i wskażą produkty o parametrach technicznych i designie najlepiej dopasowane do oczekiwań,
  • sprawna realizacja zamówienia – wiele grzejników jest dostępnych od ręki,
  • kompleksowe wsparcie instalacyjne i serwisowe – realizacje wykonujemy w Warszawie i okolicach,
  • przystępne warunki finansowe współpracy.

Uzyskaj więcej informacji o naszych produktach, kontaktując się lub odwiedzając naszą siedzibę. Ceniony na Polskim rynku sklep z grzejnikami firmy Rutra znajduje się na terenie miasta Warszawa, gdzie czekają na Państwa nasi pracownicy. Zapraszamy do współpracy!