Nowoczesne grzejniki do łazienki oraz pokoju

Podstawą dobrego systemu ogrzewania są odpowiednio dobrane grzejniki – takie, które efektywnie oddadzą ciepło, a jednocześnie dobrze wpiszą się w design pomieszczenia. Jeśli poszukujesz takich właśnie rozwiązań, Warszawa, ulica Bartycka 24/26 to adres, pod którym znajdziesz ofertę zgodną z oczekiwaniami.
grzejniki Warszawa
RUTRA oferuje szeroką gamę grzejników z najwyższej półki, które sprawdzą się w każdej instalacji CO. Niezależnie od wymogów technicznych i oczekiwań estetycznych – sprawdź grzejniki, których dystrybucją się zajmujemy. Sprostają Twoim oczekiwaniom. Nasz asortyment obejmuje eleganckie grzejniki pokojowe oraz funkcjonalne i designerskie kaloryfery łazienkowe, które doskonale wpisują się w każdą przestrzeń stanowiąc ciekawy element wyposażenia wnętrza.

Stylowe grzejniki dekoracyjne nowej generacji

Współcześnie grzejniki pokojowe i kaloryfery łazienkowe przestały pełnić wyłącznie rolę źródła ciepła. Coraz częściej stanowią integralny element wyposażenia pomieszczenia, od którego oczekujemy zarówno funkcjonalności, jak i określonej estetyki.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno grzejniki łazienkowe, jak i pokojowe o najwyższych walorach estetycznych popartych wysoką sprawnością, która gwarantuje komfort cieplny dla każdego pomieszczenia. To produkty:

  • nowoczesne – spełniające wymogi zarówno starszych, jak i najnowszych instalacji,
  • eleganckie i estetyczne – nasze grzejniki dekoracyjne sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza, dyskretnie jej dopełniając i spełniając swoje zadanie funkcjonalne,
  • pochodzące od znanych i cenionych producentów – m.in. Terma, Vasco, Zehnder, Komex czy Purmo,
  • wydajne i bezpieczne – zapewniające efektywną dystrybucję ciepła w każdym pomieszczeniu,
  • trwałe – gwarantują niezawodną pracę przez wiele lat.

Grzejniki pokojowe i kaloryfery – pomagamy, doradzamy, instalujemy

Bez względu na to, jakiego typu grzejniki dekoracyjne chcesz zakupić – nowoczesne grzejniki pokojowe czy uniwersalne kaloryfery do łazienek i pomieszczeń gospodarczych – skorzystaj z naszego wsparcia. RUTRA to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ogrzewania, a także wentylacji i klimatyzacji. Jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać. Gdy chodzi o wybór grzejników pokojowych i kaloryferów nie mamy sobie równych. Naszym Klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego typu grzejnika – nasi specjaliści przeanalizują dokładnie Twoje potrzeby i wskażą produkty o parametrach technicznych i designie najlepiej dopasowane do oczekiwań,
  • sprawna realizacja zamówienia – wiele grzejników oferujemy od ręki, dzięki czemu prace instalacyjne możesz rozpocząć w dniu zakupu kaloryferów,
  • kompleksowe wsparcie instalacyjne i serwisowe – realizacje wykonujemy w Warszawie i okolicach,
  • przystępne warunki finansowe współpracy.

Uzyskaj więcej informacji o naszych produktach, kontaktując się lub odwiedzając naszą siedzibę. Zapraszamy do współpracy!