Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie nie tylko do wewnątrz budynku. To również sposób na stworzenie systemu przeciwoblodzeniowego –na podjazdach, schodach zewnętrznych, a nawet dachach. Najprostszym sposobem na wykonanie instalacji są nowoczesne maty grzewcze. Gotowe do ułożenia na posadzce, zapewniają prostotę montażu i dużą wydajność. Jeśli chcesz wykorzystać możliwości, jakie dają maty grzewcze w swoim domu, mieszkaniu czy firmie – podejmij współpracę z RUTRA. Gdy chodzi ogrzewanie podłogowe, jesteśmy ekspertami z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Ogrzewanie elektryczne podłogowe

Innowacyjnym sposobem na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach jest ogrzewanie elektryczne podłogowe. Jedną z najważniejszych zalet jest równomierne rozmieszczenie ciepła oraz zdecydowana redukcja kosztów ponoszonych na wydatki ciepłownicze. Ogrzewanie elektryczne podłogowe to także wyjątkowy komfort – chodzenie po ciepłej podłodze, szczególnie w zimie jest wyjątkowo przyjemne. Zastosowanie takiego rozwiązania w domu ma również ogromne znaczenie dla alergików – brak tradycyjnych grzejników minimalizuje zjawisko unoszenia się kurzu i innych alergenów. Jeżeli chcesz zamontować ogrzewanie elektryczne podłogowe w swoim mieszkaniu, skontaktuj się z nami.

Nowoczesne maty grzewcze

W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne maty grzewcze, które sprawdzą się zarówno w nowo budowanych i wykańczanych obiektach, jak i przy renowacji systemu ogrzewania. To urządzenia oparte o nowoczesne technologie – niezawodne, o wysokiej efektywności grzewczej i energooszczędne.

Sprawdzą się m.in. przy tworzeniu:

  • ogrzewania podłogowego w łazience, salonie czy sypialni,
  • ogrzewania przeciwoblodzeniowego na podjeździe czy schodach wejściowych oraz na tarasach.

Nasi specjaliści pomogą stworzyć nowoczesne ogrzewanie podłogowe oparte o instalację elektryczną.

RUTRA swoim Klientom zapewnia:

  • fachowe porady przy wyborze odpowiednich mat – dopasowanie ich parametrów technicznych do wymagań środowiskowych, po ocenie tychże przez specjalistę,
  • zaawansowane technicznie maty od najlepszych producentów w Polsce i zagranicą,
  • kompleksową obsługę – obejmującą również montaż mat i wykonanie całego ogrzewania podłogowego czy przeciwoblodzeniowego i podpięcie go do systemy elektrycznego,
  • profesjonalne usługi serwisowe.

Uzyskaj więcej informacji o naszej ofercie. Skontaktuj się lub odwiedź naszą siedzibę, by dobrać ogrzewanie podłogowe dopasowane do potrzeb. Nasi doradcy z pewnością wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują korzystne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu !