klimatyzacja i wentylacja
00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26 pawilon 140, tel/fax (22) 559 11 50, email: biuro@rutra.pl

Profesjonalna klimatyzacja do domu 

Klimatyzacja staje się powoli standardem w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. To instalacja, która pozwala zadbać o właściwą temperaturę oraz czystość powietrza – łatwa do zamontowania, wydajna i prosta w obsłudze. Jeśli chcesz zapewnić taką instalację również swojemu domowi lub mieszkaniu –dobór oraz montaż klimatyzacji na terenie miasta Warszawa oraz okolic wykona RUTRA. 

Klimatyzacja do domu, jak również do zastosowań przemysłowych to nasza specjalność. W branży ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji działamy od ponad 20 lat, a doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość realizowanych usług. Skontaktuj się z nami, by uzyskać kompleksowe wsparcie.

Montaż klimatyzacji od A do Z

RUTRA zapewnia swoim Klientom kompleksowe wsparcie, bez względu na to, czy montowana ma być klimatyzacja do mieszkania w bloku, do domu jednorodzinnego czy biura. Współpraca z naszymi specjalistami obejmuje:

  • profesjonalne pomiary oraz sprawdzenie warunków technicznych,
  • pomoc przy doborze najlepszego urządzenia klimatyzacyjnego – sprzedajemy wyłącznie klimatyzatory znanych i cenionych marek o dobrych parametrach technicznych,
  • precyzyjny montaż klimatyzacji – z dbałością o każdy detal techniczny oraz estetykę – tak, by powstała instalacja była wydajna, bezpieczna i łatwa w obsłudze,
  • usługi serwisowe – w zakresie gwarancji oraz po jej zakończeniu.

Dzięki nam klimatyzacja do domu, która zostanie zamontowana posłuży przez długie lata, spełniając swoje zadanie efektywnie.

Czy klimatyzacja do mieszkania w bloku to dobre rozwiązanie?

Tak, o ile dobrane zostanie właściwe urządzenie, a instalacja zostanie wykonana z zachowaniem norm prawa budowlanego, w sposób dostosowany do specyfiki budynku. Jeśli chcesz sprawdzić, czy klimatyzator może zostać zamontowany również w Twoim mieszkaniu – skontaktuj się z doradcami RUTRA, a dokładnie przeanalizujemy warunki techniczne.

Zapraszamy do współpracy!

LG ELECTRONICS


LG oferując szeroką i różnorodną paletę urządzeń klimatyzacyjnych pragnie zapewnić najwyższy poziom komfortu swoim klientom. Połączenie unikalnej stylistyki z nowoczesną technologią gwarantuje wygodę i perfekcyjną harmonię z Twoim stylem życia.
więcej

FUJI ELECTRIC

Klimatyzacja jest dziedziną, w której kluczowe znaczenie odgrywa zastosowanie niezawodnych urządzeń.

Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Denki Sosetsu, projektowane są w oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie zespołu projektantów. Współczesna klimatyzacja komfortu, stawia wysokie wymagania producentom wytwarzającym klimatyzatory. Efektem pracy specjalistów koncernu, zmierzającej do sprostania tym wymaganiom są klimatyzatory Fuji Electric.

Bez względu na to, czy klimatyzatory będą instalowane w budynkach mieszkalnych, biurowych, czy zakładach produkcyjnych, w ofercie Fuji Electric można znaleźć właściwe urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie projektowania, szczególną uwagę zwrócono na estetykę wykonania, przez co klimatyzatory charakteryzują się nowoczesną, miłą dla oka linią obudowy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.
linia
więcej

MITSUBISHI

Mitsubishi Electric jest międzynarodową korporacją z 80-letnim doświadczeniem wytwarzająca niezawodne, wysokiej jakości produkty przeznaczone dla firm i kon- sumentów z całego świata. Mitsubishi Electric jest rozpoznawanym na całym świecie liderem w produkcji, marketingu i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego, automatyki przemysłowej, techniki satelitarnej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, oraz techniki budowlanej.
więcej

SAMSUNG

Firma Samsung oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne monosplit serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM (dostępny system z odzyskiem ciepła, możliwość współpracy z zewnętrznymi chłodnicami freonowymi do central wentylacyjnych).

Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, firma Samsung wytwarza klimatyzatory działające w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410a, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej Planety. Większość produktów firmy Samsung uzyskała klasę energetyczną A oraz znak ENERGY STAR w USA. Energooszczędne klimatyzatory nie tylko obniżają wydatki na energię, ale również pomagają chronić środowisko naturalne.

Szeroki wybór różnych rodzajów urządzeń (klimatyzatorów) pozwala sprostać wymaganiom nowoczesnych budynków, niezależnie od ich przeznaczenia.
więcej

Dane Kontaktowe

RUTRA
ul. Bartycka 24/26 pawilon 140
00-716 Warszawa

Tel. / Fax: (22) 559 11 50
Tel. 0 501 713 412
E-mail: biuro@rutra.pl

formularz kontaktowy mapka zobacz jak do nas dojechać
statystyka
StudioGraficzne 2009