grzejniki elektryczne
00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26 pawilon 140, tel/fax (22) 559 11 50, email: biuro@rutra.pl

Ogrzewanie elektryczne to rozwiązanie stosowane w wielu budynkach. Szybkie, efektywne i – pod warunkiem zastosowania grzejników energooszczędnych – zamykające się w rozsądnych kosztach. Jeśli chcesz postawić na ten typ ogrzewania w swoim domu czy biurze – postaw na nowoczesny sprzęt. 

W RUTRA czeka na Ciebie szeroki wybór grzejników od cenionych producentów, m.in. Tremoval, Adax czy Noirot. Do Twoje dyspozycji są specjaliści, którzy pomogą stworzyć ogrzewanie podłogowe i klasyczne oparte o instalację elektryczną. Skorzystaj z naszego wsparcia.

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne

Elektryczny system ogrzewania to nowoczesna metoda utrzymania odpowiednich warunków termicznych. Można na nią postawić, decydując się zarówno na ogrzewanie elektryczne podłogowe – eliminujące konieczność montażu grzejników, jak i to tradycyjne. Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? Chcesz, by ogrzewanie elektryczne podłogowe zamontowali eksperci? Podejmij współpracę z nami.

RUTRA to:

  • fachowe doradztwo oparte na analizie warunków technicznych oraz Twoich oczekiwań – wskażemy Ci urządzenia i rozwiązania instalacyjne, które zapewnią ciepło za najlepszą cenę,
  • najwyższej klasy urządzenia grzewcze – współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami na rynku polskim i światowym,
  • profesjonalne usługi montażowe – realizowane precyzyjnie i nowoczesnymi metodami.

Uzyskaj więcej informacji o naszej ofercie. Skontaktuj się lub odwiedź naszą siedzibę, by dobrać elektryczne ogrzewanie dopasowane do potrzeb.

Ogrzewanie podłogowe

Thermoval

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Przy zastosowaniu ogrzewania tradycyjnego z grzejnikami umieszczonymi na ścianach w pomieszczeniu występują duże różnice temperatur. Najcieplej jest pod sufitem, najchłodniej nad podłogą. System elektycznego ogrzewania gwarantuje komfortową temperaturę na wysokości stóp i głowy. Ciepło emitowane przez powierzchnię podłogi unosi się stopniowo do góry stwarzając optymalne warunki, odpowiadające fizjologii człowieka.
więcej

Devi

Elektryczne ogrzewanie podłogowe DEVI składa się z kabli grzejnych Deviflex™ lub mat grzejnych Devimat™ kontrolowanych przez elektroniczne termostaty Devireg™ .
więcej

Grzejniki elektryczne

Thermoval

Grzejniki konwektorowe Thermoval to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie w zakresie elektrycznego ogrzewania pomieszczeń.
Nasza oferta obejmuje elektryczne grzejniki konwektorowe w dwóch wersjach TX i T17.
więcej

ADAX

Decydując się na produkty firmy Adax, decydujesz się na bezpieczne grzejniki o wysokiej jakości. Niska temperatura powierzchni grzejnika ściennego Adax gwarantuje bezpieczeństwo również dla dzieci. Wyłącznik bezpieczeństwa wyklucza przegrzanie w przypadku nieumyślnego przykrycia grzejnika. Grzejniki Adax posiadają niepalne obudowy stalowe.
więcej

NOIROT

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją grzejników elektrycznych firmy Noirot.
więcej

Kominki elektryczne

OPTIFLAME

Dzięki efektom Optiflame® można wyczarować przytulną atmosferę w każdym pokoju, ponieważ imitują one płomienie ognia w zadziwiająco realistyczny sposób. Efekt Optiflame® uzyskiwany jest dzięki imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni.
więcej

OPTI-MYST

Opti-Myst to jedyny w swoim rodzaju, w pełni trójwymiarowy efekt płomienia i dymu - doskonała iluzja, praktycznie niemożliwa do odróżnienia od prawdziwego ognia. Unikalna, opatentowana technologia wykorzystuje ultradźwięki do wytworzenia mgły wodnej która odpowiednio podświetlona daje efekt płomieni i dymu wydobywającego się z migoczącego paleniska kominka. Dzięki takiemu rozwiązaniu palenisko kominka jest bardziej przestrzenne a płomienie nie sprawiają wrażenia „płaskich".


więcej

Formularz kontaktowy

firma:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
treść:


Dane Kontaktowe

RUTRA
ul. Bartycka 24/26 pawilon 140
00-716 Warszawa

Tel. / Fax: (22) 559 11 50
Tel. 0 501 713 412
E-mail: biuro@rutra.pl

formularz kontaktowy mapka zobacz jak do nas dojechać
statystyka
StudioGraficzne 2009