grzejniki co
00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26 pawilon 140, tel/fax (22) 559 11 50, email: biuro@rutra.pl

TERMA


Firma TERMA jest polskim producentem różnorodnych grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. W ofercie posiada także grzałki do grzejników oraz szereg akcesoriów, które doskonale uzupełniają gamę produktów. Dzięki temu od 1991 roku ma przyjemność oferować Państwu kompletne rozwiązania.
więcej

MONKIEWICZ


Firma KOMEX zajmuje się produkcją grzejników o niespotykanych wzorach i wyszukanych kolorach.
więcej

LUXOR


Firma LUXOR zajmuje się produkcją wysokojakościowych grzejników łazienkowych i dekoracyjnych.
Bazują wyłącznie na krajowych materiałach, które wykorzystują do produkcji, dysponują profesjonalnym sprzętem i niezawodną kadrą pracowniczą, której stale podnoszą poziom kwalifikacji poprzez liczne szkolenia oraz poprzez współtworzenie nietypowych projektów, przy udziale naszych klientów.
Na przestrzeni lat wyspecjalizowali się w produkcji grzejników, przy tworzeniu których, klient bierze czynny udział.
Firma LUXOR jest otwarta i bardzo elastyczna, co w połączeniu z wyobraźnią klientów owocuje niejednokrotnie powstaniem oryginalnych, nowatorskich i tym samym niepowtarzalnych grzejników.
Jeśli chcielibyście Państwo mieć grzejnik, którego nikt inny w takiej postaci mieć nie będzie, zapraszamy do miłej współpracy, która zapewni Państwu satysfakcję z wkładu własnej innowacji w projekt oraz z pewnością nie nadwyręży Waszego portfela.
więcej

IMERS


Wyroby firmy Imers to przede wszystkim grzejniki z pokryciem galwanicznym, takimi jak chrom, stary mosiądz.
Z uznaniem polecane są przez dekoratorów w całej Polsce.
Bazując na posiadanej wiedzy, doświadczeniu, IMERS stawia na jakość i ciekawe wzornictwo. Ich produkty znajdują swoje miejsce w wielu domach w całej Polsce.
więcej

ZEHNDER

Zehnder Polska Sp. z o.o. jest składnikiem szwajcarskiego koncernu Zehnder Group.
więcej

VASCO

Misją Vasco jest tworzenie, produkowanie i sprzedaż grzejników dekoracyjnych o tak wysokiej estetyce, aby stając się ważnym elementem wyposażenia wnętrz domów, dawały nabywcom nową wartość o dużym ładunku emocjonalnym.
więcej

JAGA

Kompleksowe rozwiązanie ogrzewania dla najbardziej wymagających.
więcej

PURMO

Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników.
więcej

INSTAL PROJEKT

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp.J. jest nowoczesną, polską firmą z tradycjami.
więcej

ENIX

Firma "ENIX" jest producentem drabinkowych grzejników łazienkowych.
więcej

DAGAT

Firma DAGAT-eco sp.j. istnieje od 1986 roku i jest polskim, prywatnym przedsiębiorstwem produkującym m.in. dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe.
więcej

P.M.H Invest & Trade s.r.o.

Firma SPA-SOLUTIONS powstała w 2006 jako przedstawicielstwo renomowanego czeskiego producenta grzejników łazienkowych - firmy P.M.H Invest & Trade s.r.o..
więcej

LAURENS

Grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki żeliwne i Grzejniki z rur stalowych coraz bardziej zyskują na popularności. Zespół Laurens stale pracuje nad nowymi wzorami i udoskonalaniem produktów.
Dzięki filozofii „...różne grzejniki dla różnych ludzi..." grzejnik już nie szpeci a wręcz przeciwnie, staje się ozdobą pomieszczenia i nadaje mu wymarzony design. Zespół Laurens wraz ze stylistami wciąż pracują nad tymi wrażeniami.
więcej

RADECO

Przedsiębiorstwo ALPLAST powstało w roku 1991. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją urządzeń do mechanizacji prac kablowych. W roku 1994, jako jedni z pierwszych w kraju, uruchomiliśmy produkcję grzejników łazienkowych. Wyroby nasze są z powodzeniem sprzedawane nie tylko w Polsce ale i w wielu krajach Europy.
więcej

powrót

Dane Kontaktowe

RUTRA
ul. Bartycka 24/26 pawilon 140
00-716 Warszawa

Tel. / Fax: (22) 559 11 50
Tel. 0 501 713 412
E-mail: biuro@rutra.pl

formularz kontaktowy mapka zobacz jak do nas dojechać
statystyka
StudioGraficzne 2009