grzejniki co
00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26 pawilon 140, tel/fax (22) 559 11 50, email: biuro@rutra.pl

KOMEX


Firma KOMEX działa na rynku polskim od 1997 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych firm w Polsce, produkujących ekskluzywne grzejniki dekoracyjne.
Kierując się długoletnim doświadczeniem i stosując innowacyjne rozwiązania technologiczne dba o to, aby produkty były zawsze idealnie dostosowane do potrzeb Klientów. Nowoczesne metody produkcji, wiedza zespołu oraz unikalna technologia sprawiają, że wśród szerokiego asortymentu grzejników i akcesoriów KOMEX każdy znajdzie coś dla siebie.
Kupując wyroby firmy KOMEX wyposażacie Państwo swój dom w wysokiej jakości produkty, które cechuje doskonała jakość, nowoczesna stylistyka oraz modna kolorystyka.
więcej

PURMO

Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników.
Sztandarową marką koncernu Rettig ICC jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce.
więcej

VASCO

Misją Vasco jest tworzenie, produkowanie i sprzedaż grzejników dekoracyjnych o tak wysokiej estetyce, aby stając się ważnym elementem wyposażenia wnętrz domów, dawały nabywcom nową wartość o dużym ładunku emocjonalnym.
więcej

ZEHNDER

Zehnder Polska Sp. z o. o. jest składnikiem szwajcarskiego koncernu zajmującego się produkcją i dystrybucją grzejników.
więcej

JAGA

Kompleksowe rozwiązanie ogrzewania dla najbardziej wymagających.
więcej

IRSAP

IRSAP od 1963 roku jest włoskim liderem i jedną z pierwszych firm europejskich specjalizujących się w produkcji grzejników z rur stalowych. Historia zakładu opiera się na ciągłym poszukiwaniu nowych technologii, chęci wyposażenia mieszkania w niezbędne dla niego ciepło, tworzenie wszechstronnych i innowacyjnych produktów, które spełniają wymagania funkcjonalności i jednocześnie estetyki, a wszystko to dzięki temu, że stawia na pierwszym miejscu niezawodność, jakość, dobre samopoczucie użytkownika i dbanie o środowisko.
więcej

MONKIEWICZ

GRZEJNIKI MONKIEWICZ Firma Monkiewicz Sp. z o.o. zajmuje się produkcją grzejników o niespotykanych wzorach i wyszukanych kolorach.
więcej
powrót

Dane Kontaktowe

RUTRA
ul. Bartycka 24/26 pawilon 140
00-716 Warszawa

Tel. / Fax: (22) 559 11 50
Tel. 0 501 713 412
E-mail: biuro@rutra.pl

formularz kontaktowy mapka zobacz jak do nas dojechać
statystyka
StudioGraficzne 2009